В.о. завідувача кафедри ЕКМ взяв участь в інтерактивній сесії «Навігатор громадянського суспільства»

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото із заходу

В.о. завідувача кафедри економіки та маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор Максим Безпарточний 30 вересня 2022 року взяв участь в інтерактивній сесії «Навігатор громадянського суспільства: кроки до завершення війни та після».

За результатами сесії напрацьовано заходи щодо активізації територіальних громад, визначено сильні та слабкі сторони щодо розвитку окремих територій країни, запропоновано шляхи відновлення України та відбудови національної економіки, програми післявоєнної реконструкції, підтримки процесу повернення українських біженців із-за кордону, забезпечення їхньої реінтеграції та зайнятості в українській економіці.

Матеріали заходу буде використано у навчальному процесі для підготовки магістрів та викладанні дисциплін за освітньою програмою «Територіальний маркетинг», а також здійсненні наукових досліджень, публікацій, розробленні проєктів тощо.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу