Глобальні та національні проблеми крізь призму сучасної футурології: доцент кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки Петро Сухорольський прочитав відкриту лекцію у межах «Освітньої асамблеї Львів»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Викладачі кафедри Міжнародної Інформації навчають не лише студентів в рамках НУ «Львівської політехніки», а й несуть свої знання та досвід для всіх бажаючих! І прикладом цього стала зустріч-лекція (за підтримки Освітньої Асамблеї м.Львова) від доцента кафедри «Міжнародна інформація» — Сухорольського Петра Михайловича, який із задоволенням поділився своїми знаннями та професіональним підходом до вивчення науки «Футурологія», яка є однією з дисциплін, що вивчається на нашій кафедрі!

Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича