Викладачі кафедри Міжнародної Інформації навчають не лише студентів в рамках НУ «Львівської політехніки», а й несуть свої знання та досвід для всіх бажаючих! І прикладом цього стала зустріч-лекція (за підтримки Освітньої Асамблеї м.Львова) від доцента кафедри «Міжнародна інформація» — Сухорольського Петра Михайловича, який із задоволенням поділився своїми знаннями та професіональним підходом до вивчення науки «Футурологія», яка є однією з дисциплін, що вивчається на нашій кафедрі!
![Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/11/para/gallery/248832802010871495864747734152902707275510o.jpg?itok=vvOZ3H8r)
![Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/11/para/gallery/2495534920108714191980883477381165489153529o.jpg?itok=JW9rVHQA)
![Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/11/para/gallery/2495567120108714225314211938215062306861664o.jpg?itok=aKzNLd5W)
![Відкрита лекція Сухорольського Петра Михайловича](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/11/para/gallery/2495571720108714125314226861355821505884313o.jpg?itok=sWkLTrG6)