Така урочистість у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувається вдруге. В актовій залі головного корпусу встановлені державні прапори Королівства Норвегія і України, прозвучали державні гімни обох країн. Адже курси перепідготовки воїнів, звільнених у запас зі Збройних Сил України, стали результатом плідної співпраці Інституту післядипломної освіти Львівської політехніки, Міжнародного фонду соціальної адаптації та університету Нурланда (місто Буде, Норвегія).
Відбулося урочисте вручення свідоцтв про додаткову освіту слухачам курсів, а це офіцери та члени їхніх сімей. Курси діяли у Львівській політехніці упродовж майже трьох місяців у рамках освітнього проекту «Україна-Норвегія». До навчання, яке фінансувало Королівство Норвегія, були залучені 39 звільнених у запас військовослужбовців та членів їхніх родин. Вони навчалися за спеціалізованою програмою «Інтернет-маркетинг: розвиток бізнесу в Інтернеті», розрахованою на 500 академічних годин. Мета проекту – надати необхідні знання слухачам, а також посприяти їм у пошуку роботи, подоланні стресових ситуацій тощо.
Відкриваючи урочистість, виконувач обов’язків директора Інституту післядипломної освіти Віктор Яськов зазначив, що у наш динамічний час, в умовах глобалізації економіки, нових викликів ринку праці не завжди людині вистачає базової освіти. Скажімо, впродовж лише одного року теоретичні знання поновлюються на 5 відсотків, а практичні – на 20. В Україні діє програма «Освіта впродовж життя». Недаремно у народі кажуть: «Вік живи – вік учись».
Випускників курсів привітали проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олег Давидчак, директор із розвитку Міжнародного фонду соціальної адаптації Яна Козаченко, директор громадської організації «Західноукраїнська ініціативна група» Максим Лапан, начальник клінічного шпиталю Державної прикордонної служби України полковник Андрій Іващенко.
Офіцери запасу отримали свідоцтва про додаткову освіту і подарунки від Львівської політехніки.