В Університеті прийняли учасників проєкту DocHub і презентували результати проєкту EDUQAS

Кафедра ММП Львівської політехніки
презентація

На кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» відбулась зустріч за проєктом Еразмус+ KA2 «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions» / DocHub, № 8 574064-EPP-1-2016-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP, у якій взяли участь представники Національного університету «Києво-Могилянська академія», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Дніпровського національного університету імені О. Гончара, Миколаївського національного університету іменi В.О. Сухомлинського, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України, Інституту фізики конденсованих систем НАН України.

Учасники зустрічі обговорили особливості акредитації PhD-програм, зокрема, активно обговорювали критерії оцінювання як PhD-програм, так і програм на інших освітньо-кваліфікаційних рівнях, особливості написання Звіту із самоаналізу та представлення аргументів експертам. Доцент кафедри ММП Роман Шуляр наголосив на важливості формування структурного підрозділу, що сприятиме інформаційній та консультаційній підтримці учасників акредитаційного процесу. Крім того, доцент Шуляр представив пропозиції проєкту Еразмус+ KA2 «Education Quality Assurance System via Cooperation of University – Business-Government in HEIs» (EDUQAS), 586109-EPP-1-2017-1-RO-EPPKA2-CBHE-SP (2017-2895/001-001) щодо структури та функцій такого офісу.

Важливо зазначити, що проєкт DocHub дав можливість дев’ятьом аспірантам Львівської політехніки (з ІКНІ, ІНЕМ, ІГСН, ІКТА, ІМФН) відвідати закордонні університети-партнери та взяти участь у дослідницьких школах для PHD-студентів. Зокрема, аспіранти Роксана Приведа та Василь Ленько поділились із присутніми враженнями та здобутками від участі в таких міжнародних заходах.

презентація результатів проєкту EDUQAS презентація результатів проєкту EDUQAS презентація результатів проєкту EDUQAS презентація результатів проєкту EDUQAS презентація результатів проєкту EDUQAS