В Інституті будівництва та інженерних систем відбулася 80-а Студентська науково-технічна конференція

Інститут будівництва та інженерних систем
Заставка до матеріалу

В Інституті будівництва та інженерних систем Львівської політехніки відбулася 80-а Студентська науково-технічна конференція. Участь у заході взяло 156 студентів Інституту спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», 261 «Пожежна безпека».

За активну участь у 80-й СНТК студентам оголошено подяки, а перемогу на ІІ етапі здобули:

• Андрій Волянюк – І місце;
  • Юрій Демчук – ІІ місце;
  • Анастасія Тарканій – ІІІ місце.

Результати конференції свідчать про зацікавлення студентів науковими розробками в галузі будівництва та цивільної інженерії.

Щиро дякуємо всім учасникам 80-ї Студентської науково-технічної конференції, організаторам та членам журі! Бажаємо надалі вдалих проєктів, цікавих результатів, бажання та можливості займатись науковою роботою для Перемоги та відбудови України!