В Інституті економіки і менеджменту навчаються формувати якісні проекти для участі у грантових програмах ЄС

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

26–27 травня 2016 року викладач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Катерина Дзюбіна пройшла дводенний тренінг на тему «Розробка проектів з використанням логіко-структурного підходу».

Тренінг було проведено за підтримки проекту «Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу», членом Консорціуму якого від України є ІСАР «Єднання».

Навчання було присвячено питанням щодо:

• особливостей управління європейськими проектами;
  • здійснення аналізування зацікавлених сторін, стейкхолдерів та бенефіціарів;
  • формування дерева проблем та дерева цілей проекту;
  • обрання стратегії проекту;
  • визначення засобів та ресурсів проекту для його реалізації;
  • визначення ризиків та можливостей їх подолання;
  • формування структурно-логічної матриці проекту те перевірки логіки її впровадження тощо.

Заплановано подальше використання отриманих знань та навичок для участі у програмах Європейського Союзу Erasmus+, Horizon 2020 та інших програмах, присвячених проектам партнерства та заходам мобільності у сфері освіти і науки.