В ІКТА відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека»

Кафедра безпеки інформаційних технологій Львівської політехніки
Переможці конкурсу

На виконання листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» № 21/08-1948 від 06.11.2023 р. та відповідно до наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 601-1-10 від 23.11.2023 р. кафедра безпеки інформаційних технологій та кафедра захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології провели I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2023/2024 навчальному році зі спеціальності «Кібербезпека».

Метою конкурсу є:

• активізація науково-дослідної роботи студентів;
  • стимулювання інтересу до науки і технологій серед молоді;
  • сприяння розв’язанню проблем і практичних завдань у сфері кібербезпеки.

На підставі рецензування та оцінювання наукових доповідей студентів конкурсна підкомісія визначила переможців I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кібербезпека». Ними стали:

• І місце – Артем Стефанків, студент групи КБ-46, тема наукової роботи – «Дослідження стійкості до атак повторного відтворення протоколів дистанційного керування, які використовують радіоканал 433 МГц» (науковий керівник – доцентка кафедри ЗІ Ольга Михайлова), та Андрій Штипка, студент групи КБ-43, тема наукової роботи – «Створення інтелектуальної системи виявлення та запобігання атакам на логін-систему за допомогою мови Python в контексті гібридної війни» (науковий керівник – доцентка кафедри ЗІ Ольга Михайлова);
  • ІІ місце – Ігор Симак, студент групи КБ-49, тема наукової роботи – «Проєктування пристрою керованого мінування на основі ультразвукових датчиків з безпровідним каналом комунікації» (науковий керівник – завідувач кафедри БІТ Ігор Журавель), та Анастасія Дацюк, студентка групи КБ-43, тема наукової роботи – «Використання відкритих джерел інформації (OSINT) для моніторингу та протидії російській агресії в Україні» (науковий керівник – доцентка кафедри ЗІ Ольга Михайлова);
  • ІІІ місце – Ярина Захарова, студентка групи КБ-46, тема наукової роботи – «Розробка методології захисту інформації баз даних музейних експонатів культурної та історичної спадщини» (науковий керівник – старший викладач кафедри ЗІ Андрій Партика).

Переможці отримали подарунки від спонсора конкурсу – ІТ-компанії SoftServe.

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників і бажаємо нових наукових досягнень!