Університет братиме участь у відновленні економічного, екологічного та рекреаційного потенціалу міста Борислава

За матеріалами ЗІК
Герб Львівської політехніки

У Бориславській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо підготовки проведення міжнародного форуму «Відновимо наше місто», присвяченого 630-річчю міста Борислава.

Організатори засідання – Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, громадська рада при ЛОДА, громадська експертно-аналітична група з розвитку ПЕК Львівщини, Національний університет «Львівська політехніка», владні та громадянські установи м. Борислава.

Заслухавши та обговоривши виступи доповідачів, експертів, представників наукових і бізнесових кіл та виробничників, учасники наради вирішили створити робочу групу за участі владних, громадських, наукових та бізнесових структур для реалізації програми відновлення економічного, енергетичного, екологічного та рекреаційного потенціалу міста.