Перспективи залучення учнів закладів професійно-технічної освіти до навчання у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» обговорили під час круглого столу «Розвиток інноваційного підприємства та винахідництва в закладах професійно-технічної освіти», організованого на підставі підписаного Меморандуму про співпрацю між департаментом освіти і науки ЛОДА та громадською організацією «Тех Стартап Скул».
Директор департаменту освіти і науки Олег Паска наголосив, що стартап-школа Львівської політехніки дає можливість проявити ініціативу креативним студентам із власними ідеями.
– Ми на рівні департаменту запровадили конкурси для студентів та викладачів всіх навчальних закладів, без винятку, для того, аби віднайти цікавих людей із цікавими ідеями. Бо ще жодна країна не стала світовим лідером без науки та інновацій. Тому ми мусимо робити те, що хтось інших ще не встигає. Якщо ми будемо знаходити креативних дітей і розвиватимемо їхні здібності у напрямі інновацій, то у перспективі будемо мати вражаючий ефект, – наголосив керівник департаменту.
Презентацію школи і курсів провів заступник директора Tech StartUp School та Наукового парку SID City Національного університету «Львівська політехніка» Олексій Другов, який наголосив, що основна мета курсів – це пошук креативних учнів, які від ідей би могли перейти до конкретних проєктів, і ці проєкти працювали б у формі бізнесу на благо економіки Львівщини.
– Пріоритетом школи є насамперед технологічні інновації. Але, в цілому, студенти можуть обирати будь-який напрям для свого стартапу. На презентованому курсі студентів навчатимуть, як створити стартап, як знайти правильну ідею, як апробувати цю ідею, яким чином створити продукт, як знайти свою цільову аудиторію, як рекламувати продукт, як побудувати бізнес-модель, які існують варіанти залучення інвестиції в України та за кордоном та багато інших необхідних навичок. Сьогодні Tech StartUp School співпрацює із компаніями різних країн – Південної Кореї, Ізраїлю, Данії, США та інших.