У вільному доступі підручник «Основи теорії електронних кіл»

Видавництво Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

«Основи теорії електронних кіл» - спільна праца київських та львівських науковців: Юрія Бобала, Богдана Мандзія, Петра Стахіва (Національний університет «Львівська політехніка»), Леоніда Писаренка, Юрія Якименка (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»).

Цей підручник є четвертим доповненим виданням підручника з аналогічною назвою, що вийшов у 2008 р. Призначений для студентів вищих навчальних закладів України III — IV рівнів акредитації, які навчаються на базових напрямах «Електроніка», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки», «Лазерна та оптоелектронна техніка», «Електронні апарати» і слухають курс «Основи теорії електронних кіл» або подібні за назвою курси.

Структурно підручник містить три частини: теоретична, практичні завдання із засобами самоконтролю, лабораторний практикум із комп’ютерними засобами імітаційного моделювання.

Зміст підручника відповідає навчальним програмам відповідних дисциплін, які читають на вищеназваних базових напрямах. Його обсяг задовольняє вимоги, викладені в останніх нормативних документах Міністерства освіти і науки України

Електронна версія підручника доступна для завантаження у приєднанаих файлах.