У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбулася серпнева нарада педагогічних працівників області

Технологічний коледж Львівської політехніки
нарада педпрацівників області

29 серпня 2019 року в актовій залі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» зібралася педагогічна спільнота закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Львівщини на традиційну серпневу нараду. В її роботі взяли участь директори та заступники директорів з навчальної, виховної та навчально-виробничої роботи, голови обласних методичних об’єднань та голови профспілкових комітетів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять загиблих учасників АТО.

На нараді виступили М.Г. Яцейко, голова Львівської обласної профспілки працівників освіти і науки України; Р.М. Дадак, голова Ради директорів ЗВО І–ІІ рівнів акредитації Львівської області; М.Г. Брегін, заступник голови Ради директорів ЗВО І–ІІ рівнів акредитації Львівщини, директор Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка»; Л.І. Цебенко, заступник директора з навчальної роботи Львівського техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», інші доповідачі.

Учасники заходу підсумували зроблене минулого року і поставили завдання на новий навчальний рік.

Нарада пройшла у форматі дієвого діалогу з урахуванням пропозицій, зауважень та щирих побажань успішного навчального року.