У Технічному коледжі Львівської політехніки відбулася конференція «Мандрівка по зоряному небу»

Технічний коледж Львівської політехніки
науково-практична конференція «Мандрівка по зоряному небу»

Зорі – найпоширеніші об’єкти у Всесвіті. Явища, які відбуваються у процесі творення і вмирання зірок, тісно пов’язані з найглибшими проблемами будови й еволюції матерії, тому у всі часи люди намагаються розгадати ці таємниці світобудови.

За кілька днів до величного свята Різдва Христового, коли весь світ завмирає в очікувані дива і звертає до неба свої думки й помисли, 20 грудня 2017 року в Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася науково-практична конференція «Мандрівка по зоряному небу».

Цікаві та змістовні творчі проекти підготували студенти другого курсу коледжу:

• «Всесвіт, простір і час» – Тетяна Расєвич;
  • «Класифікація зір» – Богдана Метелюк;
  • «Перлини зоряного неба» – Уляна Садикова;
  • «Зоряні легенди та міфи» – Сніжана Хоміч;
  • «Сузір’я осінньо-зимового небосхилу» – Іван Лях;
  • «Сонячна система – це цікаво спостерігати» – Іванна Захарів;
  • «Дивовижні комети» – Жанна Баніт.

Свій погляд на Всесвіт у прекрасних картинах представила Марія Стасик, а Сніжана Хоміч – зоряне небо, виготовлене з природніх матеріалів.

Оргкомітет дякує учасникам конференції за змістовні доповіді і бажає творчої наснаги у пошуках істини!

науково-практична конференція «Мандрівка по зоряному небу» науково-практична конференція «Мандрівка по зоряному небу» науково-практична конференція «Мандрівка по зоряному небу»