У Tech StartUp School відбувся восьмий тренінг у рамках проєкту Lviv Digital Innovation Hub

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із тренінгу

У стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся вже восьмий тренінг для малих та середніх підприємств у рамках проєкту Lviv Digital Innovation Hub, у якому взяли участь близько 30 представників різних сфер бізнесу. І це не дивно – адже тема продажів (з використанням цифрових інструментів) актуальна для будь-якого бізнесу.

Тренінг провів експерт у цій сфері, засновник компанії «Інтерселіка консалтинг» Остап Бачинський. Він побудував 55 відділів продажів у 26 нішах з 2019 року, є спікером YBC, Online Law School, Академії маклера та інших закладів.

Навчання відбулося в межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Виконавчий партнер – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.