У Tech StartUp School Львівської політехніки визначили переможців проєкту «Стартап Батяри 4.0»

За матеріалами порталу «Освіта Львівщини»
Фото з конкурсу

24 травня у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбувся фінал проєкту «Стартап Батяри 4.0». Цьогоріч до нього долучилася рекордна кількість учасників – понад 500 школярів та учнів закладів фахової передвищої освіти пройшли навчання на основному та додаткових курсах проєкту.

Від жовтня до травня учасники занурювались у кухню стартапів на основному курсі «Креативне мислення та шлях до стартапу» й дізналися багато цікавого на додаткових курсах:

• біотехнології;
  • 3D-моделювання і 3D-принтери;
  • управління дроном та його конструювання;
  • робототехніка та Minecraft;
  • штучний інтелект і вступ до IT;
  • ораторська майстерність і мистецтво презентації;
  • космос та супутники;
  • медіаграмотність і медіабезпека.

На фінальний конкурс «Стартап Батяри 4.0» було подано 97 проєктів, з яких журі відібрало 10.

За підсумками фіналу І місце здобув проєкт «Створення онлайн-ресурсу з інтерактивними картами для вивчення навчального курсу географії у школі», який розробила команда у складі Соломії Андрейчук, Яреми Кертуцького та Романа Яцишина – учнів ліцею № 5, IТ коледжу Львівської політехніки та Львівської гімназії «Євшан».

«Все розпочалося з того, що кожен із нас, заповнюючи контурні карти ночами, зрозумів, що це реальна проблема для школярів і вчителів, яку треба розв’язати. На наступному кроці ми плануємо податися на грант і стукатися в Міністерство освіти та Міністерство цифрової трансформації, адже реалізація та технічна підтримка нашого проєкту потребує великого обсягу фінансів», – розповіли цьогорічні переможці.

Повний перелік переможців та фіналістів – на порталі «Освіта Львівщини».