У Студентській бібліотеці Університету відбувся семінар «Створення профілю в Google Академії»

НТБ Львівської політехніки
учасники семінару «Створення профілю в Google Академії»

24 січня 2018 року в Студентській бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар «Створення профілю в Google Академії».

Захід провели працівники Науково-технічної бібліотеки Університету Катерина Букатевич, Тамара Левків та Ірина Пашкевич. Вони розгорнуто пояснили і детально продемонстрували відвідувачам – працівникам кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук, як створювати та редагувати профілі в Google Академії.

Всі учасники семінару успішно впорались із завданнями й навчилися працювати з пошуковою системою Google Академія.