У Школі-гімназії Шептицьких відбулися зустрічі учнів та вчителів із колективом проєкту «Дні Політехніки в школі»

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із зустрічей

З 3 до 7 жовтня 2022 року в Навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія Шептицьких», що на Сихові, відбувалися зустрічі учнів та вчителів гімназії з колективом проєкту «Дні Політехніки в школі».

Львівська політехніка доклалась до мотивування учнів здійснювати подальші післяшкільні розвиток та навчання з метою максимальної реалізації себе у дорослому професійному житті. Діти радо приєднались до інтерактивних занять з різних предметів, брали активну участь у тренінгах та змаганнях, ділились своїми планами на майбутнє.

Окремо учні дізнались про університетські навчально-наукові інститути, студентське життя та відпочинок, про творчу спільноту Політехніки, а також про перелік спеціальностей, серед якого кожний зможе знайти щось собі до душі.

Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей Фото із зустрічей