У рейтингу uniRank University Ranking 2024 Львівська політехніка посіла п’яте місце серед українських ЗВО

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Лого організаторів

Оприлюднено World Universities Web Ranking 2024 – рейтинг університетів за популярністю в інтернеті.

Рейтинг uniRank University Ranking, раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість подання та популярність закладів вищої освіти в Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

Сайт 4icu (Four International Colleges & Universities) – база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав. Рейтинг UniRank (4icu) у 2024 році ґрунтувавася на популярності й відвідуваності сайтів 13900 університетів світу.

Поточний рейтинг uniRank University Ranking базується на алгоритмі, що включає 4 неупереджені та незалежні веб-показники, отримані з 3 різних джерел веб-аналітики:

• Majestic Referring Domains with a minimum Trust Flow (55%);
  • Similarweb Global Rank (35%);
  • Moz Domain Authority (5%);
  • Majestic Trust Flow (5%).

Щоб визначити, які університети України найпопулярніші у 2024 році, рейтинг UniRank дослідив вебометричні показники близько 200 українських закладів вищої освіти. Зокрема, до Топ-5 увійшли такі виші:

1. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  3. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
  4. Львівський національний університет імені Івана Франка;
  5. Національний університет «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті «ЄвроОсвіта».