У рейтингу українських вишів щодо здобуття вищої освіти в галузі ІТ Львівська політехніка – на восьмому місці

За матеріалами порталу DOU
Герб Львівської політехніки

У травні 2016 року портал DOU провів опитування про вищі навчальні заклади, в яких навчаються або навчалися ІТ-фахівці. Основною метою було створити рейтинг вишів для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ, умовно кажучи – рейтинг для абітурієнта, який хоче працювати в ІТ і вибирає виш для навчання.

Для побудови рейтингу було взято оцінку готовності рекомендувати свій факультет або кафедру як місце навчання.

У підсумку Києво-Могилянська Академія посіла перше місце з оцінкою 8,3 бала з 10. На другому місці (7,2–7,3 бала з 10) опинились відразу кілька вищих навчальних закладів: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет радіоелектроніки і Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

Національний університет «Львівська політехніка» з оцінкою 6,4 бала посів у рейтингу восьме місце.

Загальні результати

1. Національний університет «Києво-Могилянська академія» – 8,3;
  2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 7,3;
  3. Харківський національний університет радіоелектроніки – 6,8;
  4. Чорноморський державний університет імені Петра Могили – 7,2;
  5. Сумський державний університет – 6,6;
  6. Львівський національний університет імені Івана Франка – 6,5;
  7. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – 6,5;
  8. Національний університет «Львівська політехніка» – 6,4:
    • Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій – 6,6;
    • Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології – 6,0;
  9. Одеський національний політехнічний університет – 6,3;
  10. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» – 6,2.