У рамках проєкту EaP Initiative відбувся конкурс відеороликів «Україна – Східне партнерство: історія успіху – 3»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із заходу

21 квітня 2023 року в рамках реалізації проєкту Jean Monnet Module «Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України» відбувся конкурс відеороликів «Україна-Східне партнерство: історія успіху – 3». У заході взяли участь студенти чотирьох груп другого курсу освітньої програми «Міжнародні відносини» Національного університету «Львівська політехніка», які відзняли відеоролики, що демонструють кращі практики/досягнення в рамках ініціативи ЄС Східне партнерство.

Члени журі розподілили призові місця так:

• І місце – група МВ-21;
  • ІІ місце – група МВ-24;
  • ІІІ місце – групи МВ-22 та МВ-23.

Переможці отримали солодкі подарунки.

Щиро вдячні всім учасникам за участь і чудові ролики! Вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу