У рамках програми «На шляху до перемоги» від проєкту «До вершин з РОШЕН» відбудуться ще чотири заходи

Організатори програми
Заставка до матеріалу

Як уже повідомляли, для підтримання української освітньої спільноти Корпорація РОШЕН спільно з українськими тренерами, спікерами, діячами соціально-культурної сфери та іноземними активістами вирішила створити освітньо-навчальну програму «На шляху до перемоги», в рамках якої провести низку навчальних та мотиваційних вебінарів для студентів українських навчальних закладів.

5, 7 і 12 квітня 2022 року відбулися три перші заходи програми. 13 квітня відбудеться лекція «Психологічні пастки грошей», напрям «Фінанси», спікер – Михайло Колісник, початок о 17:00.

До кінця квітня заплановано такі заходи:

• 19 квітня: Людмила Мельник, практикум «Майстерність переконувати засобами комунікації у бізнесі та мережах», майстер-клас 1 «Переконай мене! Інструменти переконання», напрям «Продажі», початок о 15:00; реєстрація;
  • 21 квітня: Людмила Мельник, практикум «Майстерність переконувати засобами комунікації у бізнесі та мережах», майстер-клас 2 «Маніпуляція та протистояння їй», напрям «Продажі», початок о 15:00; реєстрація;
  • 26 квітня: Анастасія Владичинська, «Нове розуміння сервісу», напрям «Бізнес», початок о 15:00; реєстрація;
  • 28 квітня: Наталія Шевченко, «Фінансовий аналіз різних типів організацій на основі бізнес-моделі по Остервальдеру», напрям «Фінанси», початок о 15:00; реєстрація.

Зустрічі відбуваються на платформі Microsoft Teams. Обов’язковою є реєстрація окремо на кожен захід (ПІБ, електронна пошта, ЗВО, факультет (інститут), спеціальність, курс).

Докладніше – у доданому файлі.