Тривають заходи освітньо-навчальної програми «На шляху до перемоги» в рамках проєкту «До вершин з РОШЕН»

Організатори програми
Заставка до матеріалу

Як уже повідомляли, для підтримання української освітньої спільноти Корпорація РОШЕН спільно з українськими тренерами, спікерами, діячами соціально-культурної сфери та іноземними активістами вирішила створити освітньо-навчальну програму «На шляху до перемоги», в рамках якої провести низку навчальних та мотиваційних вебінарів для студентів українських навчальних закладів.

5 та 7 квітня 2022 року відбулися два перші заходи програми. На цей тиждень заплановано такі лекції:

• 12 квітня: Юрій Гогоці, «Від відкриття нових (нано)матеріалів до передових технологій або пригоди українця в Америці», початок о 17:00; реєстрація;
  • 13 квітня: Михайло Колісник, «Психологічні пастки грошей», початок о 17:00; реєстрація.

Заходи відбуваються на платформі Microsoft Teams. Обов’язковою є реєстрація на захід (ПІБ, електронна пошта, ЗВО, факультет (інститут), спеціальність, курс).

Докладніше – у доданому файлі.