В рамках проєкту «До вершин з РОШЕН» стартує освітньо-навчальна програма «На шляху до перемоги»

Організатори заходу
Заставка до заходу

Для підтримання української освітньої спільноти Корпорація РОШЕН спільно з українськими тренерами, спікерами, діячами соціально-культурної сфери та іноземними активістами вирішила створити освітньо-навчальну програму «На шляху до перемоги», в рамках якої провести низку навчальних та мотиваційних вебінарів для студентів українських навчальних закладів.

Програма включає в себе такі напрями:

• навчання – бізнес, маркетинг, продажі, управління персоналом, фінанси, економіка;
  • наука – біологія, матеріалознавство, нанотехнології.

Першу сесію заплановано провести уже у вівторок, 5 квітня 2022 року, на платформі Microsoft Teams, початок о 17:00. Обов’язковою є реєстрація на захід (ПІБ, електронна пошта, ЗВО, факультет, спеціальність, курс).

Організатори сподіваються, що цей проєкт буде корисним для української освітньої спільноти.

Україна переможе!

Докладніше – у доданому файлі.