У рамках Днів європейської спадщини відбудеться екскурсія та лекція «Львівська політехніка: спадщина та інклюзія»

За матеріалами сайту Lviv.Travel
Заставка до заходу

Цьогорічні Дні європейської спадщини у Львові пройдуть 10–12 вересня під темою «Місто для всіх». Основною метою події є відкриття спадщини і залучення кожного незалежно від етнічної приналежності, раси, релігійних поглядів, статі, віку, фізичних можливостей, рівня доходів, досвіду тощо.

Зокрема, у неділю, 12 вересня, у фойє головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться екскурсія та лекція «Львівська політехніка: спадщина та інклюзія», яку проведуть Ірина Красілич, керівник Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», та Андрій Павлишин, кандидат історичних наук, викладач кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини. Початок заходу о 13:00.

Докладна програма ДЄС 2021