У Політехніці відбулася зустріч із випускником ІБІС, засновником студії ремонту «Простір» Ярославом Демишиним

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

З чого почати власну справу, де знаходити мотивацію і як перетворити ідею на успішний бізнес – про це директор вегетаріанського кафе Green, засновник та керівник студії якісного ремонту «Простір» Ярослав Демишин розповів студентам Львівської політехніки. Наш випускник уже понад 15 років у сфері будівництва. Почав працювати ще під час навчання в університеті, а після його завершення набирався досвіду за кордоном. Основний акцент підприємець зробив на інвестиціях у саморозвиток і на навичках, які потрібні спудеям на шляху до досягнення великих цілей.

«Я вважаю, що студентські роки – найкращий період для реалізації в обраній сфері. У вас є безліч можливостей, щоб працювати над собою та збагачуватися новим досвідом. Я не був з тих, хто навчався на відмінно в університеті. Гадаю, найбільше мене надихнули пари професора кафедри будівельного виробництва ІБІС Мирона Гоголя. Він був вимогливим викладачем, ніколи не йшов студентам на поступки. Я прагнув довести, що зможу досягти висот у навчанні та стати бізнесменом. З цього й розпочався мій шлях. Я не хотів працювати на когось, тому взявся за розвиток власної справи. Хотів побудувати компанію, фундаментом якої будуть мої цінності. Це чесність, дружність та експертність. Так і сталося. Колектив студії ремонту «Простір» є однією командою. У нас немає ієрархії. Підтримуємо та допомагаємо одне одному. Якщо є вибір між тим, щоб зробити професійно, і тим, щоб зробити як-небудь, аби працювало, – ми завжди робимо професійно», – зазначив спікер.

Спілкування студентів із Ярославом Демишиним тривало близько години. У своєму виступі гість Політехніки зауважив, що прагне популяризувати професії будівельного напряму.

«Буду радий, якщо сьогоднішня зустріч змотивувала молодь. У майбутньому саме ви зможете зробити сферу будівництва ще кращою. Одна з моїх мрій – щоб люди розуміли, що професія будівельника є престижною. Можна робити круті ремонти та отримувати за це великі гроші. Робітничі професії мають стати затребуваними в Україні», – наголосив підприємець.

Кожен присутній уважно вслухався у слова випускника, стараючись якомога більше взяти на озброєння. Наприкінці зустрічі Ярослав Демишин поділився зі спудеями порадами щодо побудови прибуткового бізнесу:

1. Сам у полі не воїн:
    • станьте експертом у своїй сфері;
    • будьте лідером, а не лише учасником;
    • знайте свою мету та рухайтеся в її напрямку.
  2. Ефективна комунікація:
    • слухайте активно, будьте уважні до інших і виявляйте інтерес до їхніх ідей та потреб;
    • будьте чіткі у своїй комунікації, завжди обговорюйте деталі перед роботою;
    • показуйте емпатію, розумійте почуття та потреби своїх співробітників і клієнтів.
  3. Цінуйте свій час:
    • ставте пріоритети і плануйте свій день;
    • використовуйте техніки ефективного керування часом;
    • інвестуйте свій час розумно.
  4. Не опускайте рук:
    • переборіть втому;
    • вмійте давати собі раду зі стресом;
    • вірте у свій успіх.
  5. Головний ресурс – це ви самі:
    • розвивайте свої навички, будьте відкриті до навчання і постійно поліпшуйте свою кваліфікацію;
    • міцність і стійкість – долайте виклики, вірте в себе і не зупиняйтеся на досягнутому;
    • визначте свої цілі, ставте перед собою реальні й реалістичні цілі, які мотивують вас до успіху.
Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі