У межах проєкту Research4Life українські вчені отримали доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Українським науковцям до кінця 2022 року надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів, які доступні в межах проєкту Research4Life.

Перелік доступних ресурсів суттєво розширено, більш ніж 15 видавців додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів з України, зокрема, надано доступ до ресурсів таких великих видавництв:

• Elsevier;
  • Springer Nature;
  • John Wiley & Sons;
  • Taylor & Francis;
  • Emerald;
  • Sage Publications;
  • Oxford University Press;
  • Cambridge University Press;
  • IOP Publishing.

Наразі майже 75 тисяч книг, понад 12,5 тисяч журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути на сайті проєкту Research4Life.

Доступ до ресурсу передбачає додаткову авторизацію через логін та пароль, які представники Національного університету «Львівська політехніка» можуть отримати, звернувшись на скриньку oksana.v.cherkes@lpnu.ua.

На платформі вже зареєстровано понад 200 українських установ. Представники платформи забезпечують швидкий розгляд заявок від установ з України, які продовжують активно надходити.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.