Учнівська та студентська молодь, яка готова продукувати ідеї, втілювати їх і брати на себе відповідальність, упродовж трьох тижнів здобуватиме цінні знання та практичні поради щодо того, як будувати своє майбутнє, на чому зосереджуватися в засвоєнні певних знань і навичок. Своїм досвідом з ними ділитимуться лідери громадського сектору, викладачі Львівської політехніки, депутати.
У межах проєкту відбудеться п’ять тренінгів у різних локаціях: у залі Захарієвича, що в головному корпусі Львівської політехніки, в залі засідань облдержадміністрації, у сесійній залі міської ради та студентському просторі нашого університету L.I.S. Завершиться проєкт нагородженням найактивніших учасників в Актовій залі головного корпусу.
Цільова аудиторія слухачів — школярі-старшокласники, студенти фахових коледжів, професійних ліцеїв, молодших курсів університету. Реалізація проєкту відбувається з ініціативи його організаторки та натхненниці, доцентки кафедри управління проєктами Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, а також кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ірини Андрушків за підтримки Львівської політехніки, обласної військової адміністрації, міської ради, Інноваційного простору Smart Space, ГО «Майбутнє IN UA», департаменту спорту, молоді та туризму ЛОВА, департаменту освіти та культури Львівської міської ради, представництва ЮНІСЕФ в Україні.
Учасників привітали перший проректор Львівської політехніки Олег Матвійків, депутатка Верховної Ради Наталія Піпа, яка працює в Комітеті з питань освіти, науки та інновацій, завідувач кафедри менеджменту організацій ІНЕМ Олег Карий, двоє представників ЛОВА — заступник керівника департаменту спорту, молоді та туризму Андрій Тур і Оля Сподарик з управління молоді та спорту. У виступах ішлося про працю для душі, про те, що може давати ресурси, про важливість особистої відповідальності, пошуку цікавого для себе спрямування, творення власного успіху.
До відкриття проєкту долучилися його співавторки — керівниці освітніх програм ІТ-компанії Sigma Software Ольга Кравчук і Мирослава Осередчук, проєктна менеджерка «Львів — молодіжна столиця Європи» Олександра Мандрич, директор комерційного сектору банку «Креді-Агріколь» Остап Пудляк.
Того ж дня відбувся перший тренінг Наталі Піпи «Публічна кар’єра. Хто такі лідери думок та дипломати?» Щоправда, через замінування головного корпусу залу Захарієвича всім довелося покинути, однак слухачі не хотіли розходитися, тому Наталя Піпа продовжила свій вишкіл на подвір’ї коло фонтана. А вже тренінг громадської діячки, експертки з акредитації освітніх програм НАЗЯВО Ангеліни Недошитко довелося перенести на інший день.
Наступні лекції стосуватимуться піару та публічних технологій. Серед лекторів — очільниця пресслужби ЛОВА Марія Курило, журналіст Михайло Стах і доцентка Львівської політехніки Роксолана Винничук.