У Львівській політехніці планують розпочати навчання 30 серпня у звичному форматі

Наталія Павлишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Студенти Львівської політехніки

На разі Львів перебуває у «зеленій» карантинній зоні. Тож заплановано, що 30 серпня з 10 години на площі біля IV навчального корпусу Львівської політехніки відбудеться урочиста посвята першокурсників у студенти. Навчання для першокурсників ― бакалаврату і магістратури ― розпочнеться з 1 вересня. Для студентів 2–4 курсів ― із 30 серпня.

― Ми плануємо розпочинати навчання в офлайн-форматі. Та стежимо за загальною ситуацією в країні, а також за рішеннями Кабінету Міністрів України та постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Якщо влада визначать певні правила загалом у державі, то будемо вимушені їх виконувати, ― пояснив проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак. ― Навчальний розклад укладений так, що студенти матимуть окремо лекційні дні, а окремо ― дні лабораторних і практичних занять. Якщо запровадять «жовту» чи «помаранчеву» карантинну зону, то лекції проходитимуть в онлайн-форматі, а практичні та лабораторні, які розраховані на роботу менших груп студентів, в офлайн-форматі.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України продовжив адаптивний карантин до 1 жовтня.