У лабораторії робототехніки стартап-школи Університету учні вчаться програмувати роботів

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із заняття

Літо – час відпочинку та креативного навчання. У лабораторії робототехніки Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» кипить робота: учні шкіл міста і слухачі курсів Львівської Академії Старт_IT активно долучаються до занять та розробки власних проєктів.

Разом із керівником лабораторії, старшим викладачем кафедри штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Романом Гаськом, слухачі власноруч програмували та керували роботами.

Чому робототехніку важливо вивчати зі шкільної парти? Тому що:

• вона допомагає дітям розвивати базові технічні навички;
  • сприяє розвитку критичного мислення та розв’язанню проблем;
  • процес створення роботів стимулює творчість і уяву;
  • робототехнічні проєкти часто виконують у групах, що допомагає розвитку навичок командної роботи й ефективної комунікації;
  • в умовах швидкого розвитку технологій знання робототехніки може стати важливим фактором для успіху в майбутньому.

Охочих долучитися й розвивати практичні навички та проєкти просять писати на електронну адресу lts@lpnu.ua.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття