У Києві презентували книгу «Легенди Чарівнолісся», видану Ресурсним центром Львівської політехніки

За матеріалами сайту SWEET.TV
Фото з презентації

2 лютого 2022 року в Київській міській державній адміністрації було презентовано новий формат книги «Легенди Чарівнолісся». Казка видана рельєфно-крапковим тактильним шрифтом Брайля, який дає змогу дітям з вадами зору читати книжки.

Дитяча книга «Легенди Чарівнолісся» у жанрі фентезі створена на основі однойменного кіносценарію заслуженого артиста України Віктора Андрієнка й відомої сценаристки та письменниці Олени Шульги. Від інших подібних видань це відрізняється наявністю унікальних рельєфних малюнків, які допоможуть дітлахам з вадами зору познайомитися з героями твору.

Наклад випустив Ресурсний центр освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка», очолюваний Оксаною Потимко.

Книжки шрифтом Брайля передані у київські спеціалізовані заклади для дітей з вадами зору.

Докладніше – на сайті SWEET.TV.