Триває реєстрація на IT-змагання BEST Hackathon 2017 від студентської організації BEST Lviv

Львівський локальний осередок BEST
IT-змагання BEST Hackathon 2017

7–8 жовтня 2017 року Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST проведе Hackathon у режимі нон-стоп. Студенти, зацікавлені у програмуванні та дизайні, змагатимуться в командах із 3–5 осіб. Упродовж 24 годин учасники повинні підготувати проект в одній із трьох категорій:

• Mobile Application Development
  • Web Service
  • Desktop Game Development

Місце проведення заходу – львівський офіс Tickets.ua (вул. Шевченка, 111а).

Участь у змаганнях безкоштовна. Реєстрація відкрита до 23:59 1 жовтня на сайті BEST HACKATHON.

BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів Європи – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, яка представлена у 95 осередках 33 країн світу. Локальний осередок BEST Lviv існує у Національному університеті «Львівська політехніка» з 2002 року.