Триває Літня школа «Теоретичні моделі європейської інтеграції. Україна та процеси європейської інтеграції»

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Заставка школи

22 травня 2024 року в режимі онлайн розпочала роботу Літня школа «Теоретичні моделі європейської інтеграції. Україна та процеси європейської інтеграції», яка триватиме до 3 червня 2024 року. Організатори заходу – кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини і кафедра вищої математики Національного університету «Львівська політехніка».

Літня онлайн школа проходить у рамках проєкту Програми Erasmus+ напряму Jean Monnet European integration of Ukraine – Historical aspects (№ 101085299 – EuApp – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Захід відбувається онлайн на платформі Zoom.

Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи Скріншот з онлайн-школи