Тридцять років тому Хмельницький електромеханічний технікум одним із перших в Україні одержав статус коледжу

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

20 лютого виповнилося тридцять років із дня, коли навчальний заклад отримав новий, ще не зовсім звичний для країни статус. У цей день у 1991 році наказом Міністерства електротехнічної промисловості та приладобудування СРСР № 40 Хмельницькому електромеханічному технікуму одному з перших в Україні було надано статус коледжу та перейменовано на Хмельницький політехнічний коледж.

Це була не просто зміна вивіски – це була відповідь на непрості виклики часу. І подільські політехніки з цим завданням із честю впорались!

Сьогодні Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» – престижний освітній центр Поділля, міцна база, яка готує кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей.