Троє львівських політехніків стали переможцями конкурсу проектів молодих вчених України

Прес-служба Львівської політехніки
Галина Клим

Оприлюднені підсумки другому етапі конкурсного відбору проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих українських вчених. Серед 12 проектів, поданих Національним університетом «Львівська політехніка» для участі у конкурсі, три роботи здобули перемогу.

Найвищу оцінку експертів (91,7 бала) здобув проект «Функціональні наноматеріали для адаптивного роботизованого інформаційно-вимірювального комплексу оборонного спрямування» доцента кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Львівської політехніки, доктора технічних наук Галини Клим.

Переможцями конкурсу також стали проекти докторанта, кандидата технічних наук Христини Іванюк «Вплив структурної організації напівпровідників органічної природи на люмінісцентні та фотоелектричні параметри приладів органічної електроніки» та доцента кафедри систем автоматизованого проектування, кандидата технічних наук Назарія Андрущака «Інноваційне використання твердотільних і нанокомпозитних матеріалів для керування субтерагерцовим випромінюванням».

Як зауважив учений секретар науково-дослідної частини Львівської політехніки Юрій Ятчишин, цінно те, що розробки молодих науковців мають шанс практично втілитися вже наступного 2019 року, оскільки на це передбачені 75 мільйонів гривень загального фонду Державного бюджету.

Загалом на конкурс подано 361 проект із понад 100 закладів вищої освіти та наукових установ, що входять у систему Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців конкурсу!

Докладно із результатами конкурсу можна ознайомитися на сайті Міністерство освіти і науки України.