Кодекс корпоративної культури: традиції та інновації на сторожі університетської культури

Валентина Софілканич, Центр комунікацій Львівської політехніки
Інтер'єр головного корпусу Львівської політехніки

Кодекс корпоративної культури ― перший крок для узагальнення правил, які мали б створити сприятливе середовище в роботі й навчанні. Та на цьому у Львівській політехніці не зупинилися. Корпоративну культуру та академічну доброчесність розвиватимуть й надалі.

Насамперед необхідно раціонально поєднати традиційні цінності, зокрема професіоналізм, патріотизм, доброчесність, академічну свободу, духовність, прагнення до змін із новими тенденціями, які впроваджують студенти та молоді викладачі.

Зміни, які внесла пандемія, не могли не відобразитися на житті університету, зокрема й на корпоративній та академічній складовій. В університеті роблять все необхідне, щоб відсутність можливості пожити студентським, університетським життям не вплинула на відчуття приналежності до Політехніки в спудеїв та викладачів.

― Головне, не загубити цю університетську складову, так навчання вже інше, ми це собі чітко можемо усвідомити, але існують певні традиції в Політехніці, які ми не повинні втратити, ― пояснює проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Роман Корж.

Усі кроки, які реалізують у межах системи заходів із упровадження та розвитку корпоративної культури та академічної доброчесності, спрямовано на збереження та модернізацію вже існуючих традицій, адже в університеті впевнені, що саме це ― запорука якісного організування навчання та праці в Політехніці. Співпраця молоді та старшого покоління в межах навчального процесу, зокрема сприяє інтеграції інновацій, розвитку корпоративної та академічної складових.

― Попри всі негативи, що є, ми бачимо нове обличчя Політехніки, ми трансформуємося. І найцікавіше, що наш університет ― небайдужий до всіх, хто тут навчається й працює. Ці цінності передаємо наступним поколінням. Ми можемо давати багато характеристик, та на сьогодні, в таких неординарних умовах, це ― основне, ― наголошує Роман Орестович.