ТechStartUp School запрошує на тренінг для стартаперів-початківців в агропродовольчій сфері

ТechStartUp School Національного університету «Львівська політехніка»
Заставка тренінгу

22 жовтня 2021 року в ТechStartUp School Львівської політехніки (вул. Академіка Колесси, 2) відбудеться тренінг для стартаперів-початківців в агропродовольчій сфері StartUp BoostCamp.

Під час інтенсивного курсу учасники ознайомляться з ключовими бізнес-методами й інструментами, які допоможуть їм просувати свої ідеї та проекти, можливостями залучення партнерів та інвесторів, зможуть почути поради експертів, а також підготують свої пітч-презентації. Буде презентовано можливості отримати підтримку через програму СтартЕра.

Тренери – професійні бізнес-коучі Tech StartUp School, сертифіковані Кігстонським університетом (Великобританія).