Tech StartUp School запрошує на безкоштовний тренінг від професора кафедри фінансів ІНЕМ

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на безкоштовний тренінг «Фінансові інструменти для МСП: взаємодія з банками, електронні розрахунки, краудфандинг, фінтех», який допоможе краще розібратися з різними фінансовими інструментами для малих та середніх підприємств.

На тренінгу буде розглянуто такі теми:

• Банківські кредити – обслуговування та пов’язані витрати, програма 5-7-9;
  • Застосування електронних розрахунків МСП – форми, їхні переваги та недоліки;
  • Зміни на платіжному ринку – Open banking, SCA;
  • Краудфандинг і його застосування для залучення коштів;
  • Використання криптовалют у розрахунках – специфіка, обмеження, вимоги фінмоніторингу, ризики.

Тренер – Віталій Рисін, професор кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки. Учасники тренінгу зможуть отримати безоплатну менторську консультацію від експерта.

Тренінг відбудеться 27 червня 2024 року в Tech StartUp School Університету (м. Львів, вул. Колесси, 2, каб. 301). Початок о 16:00.

Реєстрація

Навчання відбуватиметься у межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Виконавчий партнер – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».