Кафедра дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки в рамках проведення всесвітнього Дня дизайнера інтер’єру сформувала інсталяцію, що стала безпосередньо й фотозоною для гостей та учасників події.
Інсталяція «Світло Форми» уособлює ідею нескінченого руху та циклічності часу, що підкреслена матеріалом, з якого вона виготовлена, оскільки пластик, який ми активно використовуємо в побуті, може стати ресурсом і бути використаний повторно, отримавши нове життя в арт-об’єкті. Композиція відображає гру світла й тіні, яку створюють підвішені елементи. Блакитний потік світла підкреслює кольорову гаму та легкість композиції, а переливи і градієнти, притаманні сучасним просторам, символізують динаміку інтер’єрного мистецтва та їх зміни, подібно до хвиль. Коло – як символ вічного руху, ритму, часу та повторення життєвих циклів. Окремі одиниці зв’язують нитки, формують важливі зв’язки між елементами, символізуючи взаємозалежну композицію розсіювання ідей, пошук істини та красу, що помітна в деталях. Інсталяція підкреслює, що дизайн інтер’єру – це не лише про красу, а й про етику, відповідальність та інновації.
«Керуючись екологічною політикою Університету, кафедра ДОА в межах роботи зі студентами дотримується принципів екологічної стійкості та безпеки, сприяє підвищенню рівня їхньої екологічної свідомості. Застосування вторсировини повторно в арт-об’єктах – це важлива складова екологічного мистецтва та сучасного підходу до створення творчих робіт. Цей напрям поєднує в собі естетику й екологічну свідомість, оскільки мистецтво із вторсировини не тільки демонструє креативність, а й підштовхує до переосмислення відходів, екологічних звичок та цінностей у суспільстві», – зазначила авторка інсталяції доцентка Юліана Петровська.










