Студенти-журналісти та студенти-філологи з доцентом катедри УМ відвідали виставу «Назар Стодоля»

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з вистави

Студенти Інституту права, психології та інноваційної освіти та Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій зі своїм викладачем української мови Софією Булик-Верхолою відвідати виставу «Назар Стодоля» за однойменною драмою Тараса Шевченка, яку представив Народний театр-студія «Хочу», що працює у Народному домі «Просвіта» Національного університету «Львівська політехніка».

Студенти охоче поділилися своїми враженнями.

Каміла Діткун (ЖР-12): «Ця постановка стала справжнім поєднанням класики української літератури та молодіжної енергії. Особливо вразила гра акторів – щира, емоційна й переконлива. Вони змогли передати дух епохи та глибину внутрішнього світу героїв. Образ Назара був сильним і харизматичним, а Галя – ніжною, але рішучою. Атмосферу посилили костюми, що точно відтворювали національний колорит, і вдало підібрана музика, яка супроводжувала драматичні моменти. Не менш важливо, що вистава мала актуальне звучання: теми боротьби за гідність, вибір серця – усе це відгукується в сучасних реаліях. Режисерська робота була продуманою – динамічна побудова сцен, живі діалоги та глибоке розуміння першоджерела. Ця вистава стала ще одним підтвердженням того, що класика може бути цікавою й важливою для молоді. Львівська політехніка приємно вразила не тільки технічними здобутками, а й творчим потенціалом своїх студентів».

Вікторія Максимчук (ЖР-12): «Мені дуже сподобалась вистава «Назар Стодоля» за пʼєсою Тараса Шевченка. Вона була цікава, емоційна, а музичний супровід вразив не менше. Актори дуже добре грали свої ролі. Особливо сподобався головний герой – Назар. Він був щирим, відважним і готовим боротися за своє кохання. Його кохана Галя теж була хорошою, ніжною, сильною духом. А її батько, викликав злість, бо був жорстоким і несправедливим. Костюми, музика й оформлення сцени допомогли краще відчути цю пʼєсу. Було видно, що ті, хто був причетним до цієї вистави дуже постарались. Ця історія про кохання, свободу, боротьбу за правду і справедливість. Навіть хоч події відбуваються давно, вистава все одно здається актуальною. Я рада, що подивилась її – вона справді вартує уваги»

Кордоба Ольга (ФЛ-12): «Вистава «Назар Стодоля» – це сценічне втілення однойменної драми Тараса Шевченка, яка є не лише визначним зразком української класичної драматургії, але й важливим твором у контексті національного самоусвідомлення. Виставу, яку я переглянула, вразила глибиною змісту та емоційною напруженістю. Події драми розгортаються в козацькі часи й розповідають про боротьбу за особисте щастя, честь і гідність. Актори чудово передали психологічну напругу між персонажами, а сценографія й оформлення самої вистави, доповнили атмосферу епохи. Особливо вразила майстерна гра актора, що виконував роль Назара – щирість, сила почуттів, відданість і внутрішня боротьба були передані переконливо й глибоко. Ця вистава залишила позитивне враження та спонукала замислитися над важливістю особистої свободи, моральних виборів і збереження національної гідности».

Анастасія Москаль (ЖР-12): «Вистава «Назар Стодоля» залишила приємні враження. Це історія про кохання, честь і боротьбу за справедливість. Головний герой, Назар, хоче одружитися з Ганною, але її батько прагне вигідного шлюбу для доньки. Актори виконували ролі дуже переконливо, особливо сподобався головний герой. Атмосфера була добре передана завдяки костюмам, музиці та декораціям. Загалом, вистава цікава та емоційна. Вона змушує замислитися над тим, що важливо в житті – гроші чи щирі почуття. Рекомендую переглянути!»

Олександра Шаріпова (ЖР-12): «Сюжет був динамічним, сповненим драматизму та глибоких емоцій. Актори майстерно передали характери своїх героїв, особливо виконавець ролі Назара. Його щирість і відвага викликали захоплення. Сценографія була приголомшливою: кожна деталь підкреслювала атмосферу тієї епохи. Освітлення та музичний супровід додавали глибини кожній сцені. Особливо запам’яталася сцена прощання Назара з Галею: вона була зворушливою та напруженою. Мова вистави була мелодійною й багатою, що додавало автентичності. Теми кохання, волі та гідности звучали дуже актуально. Я вперше побачила цю п’єсу на сцені, і вона перевершила мої очікування. Вистава змусила замислитися про цінність свободи та силу кохання. Я б із радістю подивилася її ще раз».

Анна Крупа (ЖР-12): «П’єса Тараса Шевченка «Назар Стодоля» стала чудовою культурною подією, яка підтверджує, що Національний університет «Львівської політехніка» активно підтримує українське мистецтво та національну культуру. Постановка вразила щирістю, емоційністю та майстерною грою акторів. Дуже приємно бачити, як класика оживає на сцені, та ще й із благодійною метою. Вистава стала чудовою культурною подією, яка підтверджує, що університет активно підтримує українське мистецтво та національну культуру. Постановка вразила щирістю, емоційністю та майстерною грою акторів. Особливо приємно бачити, що такі ініціативи поєднують творчість і благодійність, залишаючи глибокий слід у серці глядача».

Фото з вистави Фото з вистави Фото з вистави Фото з вистави Фото з вистави Фото з вистави Фото з вистави