Студенти заочної форми навчання кафедри туризму ІСТР вперше долучились до освітньої програми Вікіпедії

Кафедра туризму Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У рамках навчальної дисципліни «Спеціальні види міжнародного туризму» під час осіннього семестру 2023–24 навчального року студенти третього курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки спеціальності 242 «Туризм і рекреація» долучились до освітньої програми Вікіпедії.

Під керівництвом доцентки Мар’яни Сеньків та вікіпедиста Віктора Семенюка студенти створювали і покращували статті про види туризму й туризм у різних країнах світу. Вперше це робили також студенти заочної форми навчання.

Загалом було створено понад 20 нових статей («Сімейний туризм», «Туризм у Фінляндії», «Туризм на Кубі», «Туризм для людей похилого віку» тощо) і покращено майже 60 вже наявних («Музичний туризм», «Винний туризм», «Туризм у Чорногорії» тощо).

Докладніше

Усіх студентів громадська організація «Вікімедіа Україна» нагородила сертифікатами та пам’ятними сувенірами.

Сертифікат учасника Сертифікат учасника Сертифікат учасника Сертифікат учасника Сертифікат учасника