Студенти Техніко-економічного коледжу набувають знань у форматі онлайн-навчання на платформі Prometheus

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Якісна освіта – це запорука успішного майбуття, а навчання – перманентна праця, яка веде до досягнення мети.

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» набувають нових знань та компетенцій не лише під час вивчення навчальних дисциплін, але й у форматі онлайн-навчання на платформі Prometheus.

У структуру самостійної роботи з навчальної дисципліни «Фінанси» доцентка Ірина Канцір імплементувала компоненту «Основи фінансів та інвестицій» освітньої платформи Prometheus.

Упродовж вивчення 16 модулів курсу студенти ознайомились із:

• концепціями фінансів та економіки;
  • архітектонікою глобального ринку капіталів;
  • професійним сленгом фахівців у галузі інвестицій;
  • особливостями формування інвестиційного портфеля та менеджменту інвестиційних процесів фінансових установ;
  • методикою оцінки та аналізу результативності фінансово-інвестиційної діяльності.

За підсумками онлайн-навчання студенти коледжу одержали сертифікати.