Студенти Хмельницького політехнічного коледжу перемогли у хакатоні щодо фінансової безпеки в бізнесі

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з хакатону

Студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» влітку не тільки відпочивають, а й навчаються і творчо працюють. Тож 6 липня на запрошення компанії «АудитСофт Про» студенти відділення економіки та менеджменту взяли участь у захопливому та інноваційному заході – хакатоні «Розрахунок безпечних грошових потоків для різних галузей бізнесу».

Організатори зібрали найкращі молоді таланти з різних навчальних закладів міста для розв’язання актуальних проблем, пов’язаних з фінансовою безпекою в бізнесі. Головною метою хакатону було створення рішень, які допоможуть бізнесам ефективно управляти своїми грошовими потоками, зменшити ризики та підвищити фінансову стабільність.

Журі було непросто прийняти рішення й обрати переможців, адже всі команди були сильні та професійні. У підсумку І та ІІІ місце отримали студенти Хмельницького політехнічного коледжу.

Докладніше – на сторінці Хмельницького політехнічного фахового коледжу у соцмережі Фейсбук.