Студенти кафедри прикладної математики ІМФН взяли участь у літній школі у Гданську

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Літня школа у Гданську (Польща) – це унікальна освітня програма, яка дає змогу студентам кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки отримати нові знання, розширити свої професійні горизонти й зануритися в багатокультурне середовище. Гданськ, розташований на узбережжі Балтійського моря, є не лише історичним та культурним центром Польщі, а й важливим освітнім осередком, який щороку приваблює тисячі учасників літніх програм.

Літня школа в Польщі на тему Advances in functional materials відбувалася з 1 по 12 липня 2024 року у Гданській політехніці (Gdańsk Polytechnic of technology). Студентки ІІ курсу кафедри ПМ Ярина Любінська, Анна-Софія Паук, Тетяна Дзябко, Аліна Корсунь, Олександра Гук, Марта Гришечко, Софія Гладун прослухали низку лекцій, виконали лабораторні роботи, а також успішно захистили проєкти. Після закінчення літньої школи вони отримали сертифікати від організаторів, якими були професори Tomasz Klimczuk, Justyna Luczak, Piotr Jasinski.

Кілька ключових аспектів літньої школи у Гданську.

• Програма навчання. Літні школи зазвичай пропонують широкий спектр курсів та семінарів з різних дисциплін – від гуманітарних наук і соціальних досліджень до технічних наук, економіки та IT. Студентки кафедри прикладної математики обрали курси, що відповідають їхнім інтересам та спеціалізації. Викладачі – провідні фахівці з університетів Польщі та інших європейських країн.
  • Практичний підхід. Окрім теоретичних занять, студентів активно залучали до практичних воркшопів, лабораторних робіт та проєктної діяльності. Це дає змогу застосувати нові знання на практиці та співпрацювати з однодумцями з усього світу.
  • Мовні курси. Для наших студентів літня школа – це чудова можливість покращити свої мовні навички. Окрім курсів польської мови, програми часто проводять англійською, що дає можливість учасникам вдосконалювати свої знання іноземних мов.
  • Культурна програма. Літня школа – це не лише навчання, а й знайомство з культурою та історією Гданська. Організатори включили у програму екскурсії по місту, відвідування музеїв, поїздки на узбережжя, а також різні соціальні заходи – вечірки, концерти й культурні фестивалі.
  • Міжнародне середовище. Літня школа у Гданську збирає учасників з різних країн, що створює унікальну можливість для обміну досвідом, встановлення міжнародних контактів і знайомств з різними культурами.

Загалом, літня школа у Гданську – це чудова можливість поєднати навчання з культурним відпочинком, розширити коло знайомств та отримати нові враження в одному з найкрасивіших міст Польщі.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи