Студенти кафедри прикладної лінгвістики успішно виступили на Конкурсі художнього перекладу 2022

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Сертифікат переможця конкурсу

Студенти кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки взяли участь у конкурсі перекладів з німецької мови, який  27 квітня 2022 року організував Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Всього у конкурсі взяло участь дев’ять студентів кафедри, з них п’ятеро отримали сертифікат учасника.

Четверо ж політехніків посіли призові місця:

• І місце:
    • Анна Бордовська (ФЛ-43) у номінації «Поетичний переклад»;
    • Софія Якимчук (ФЛ-42) у номінації «Переклад прозового тексту»;
  • ІІ місце:
    • Міхаела Біланич (ФЛ-37) у номінації «Поетичний переклад»;
    • Роман Якимів (ФЛ-42) у номінації «Переклад прозового тексту».

Колектив кафедри прикладної лінгвістики вітає учасників та переможців і бажає подальших успіхів, а також висловлює подяку асистентці кафедри Тетяні Лісній за сприяння і наставництво!

Докладніше про переможців – на сайті Кам’янець-Подільського національного університету.

Запрошення на конкурс Сертифікат переможця конкурсу Сертифікат переможця конкурсу Сертифікат переможця конкурсу Сертифікат переможця конкурсу