Кафедра хімії та технології неорганічних речовин Львівської політехніки залучає студентів бакалаврів і магістрів до наукової діяльності. Вони беруть активну участь у наукових семінарах, студентських наукових конференціях та професійних студентських олімпіадах І та ІІ етапів. Результати студентських досліджень проходять апробацію на всеукраїнських та міжнародних конференціях, їх використовують у магістерських роботах. Кращі роботи презентують на профільних міжнародних конкурсах-оглядах.
Після закінчення навчання кращі студенти мають можливість продовжити наукову дослідницьку роботу в аспірантурі.
Студенти та викладачі кафедри беруть участь у круглих столах, семінарах та програмах обміну.
Студенти кафедри взяли активну участь у ІІ етапі студентської олімпіади з галузі знань 18 «Виробництво та технології» зі спеціальності 181 «Харчові технології» («Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв»), яка проходила в Одеській національній академії харчових технологій 13–15 травня 2019 року. Серед студентів ОКР «магістр» переможцем олімпіади стала Тетяна Кирилюк. Студентки Інна Нижня та Анна Дяденчук отримали грамоти за високий рівень знань у розв’язанні теоретичних конкурсних завдань.
Кафедра ХТНР організовує також студентам постійні екскурсії для ознайомлення з сучасними виробництвами західної України. Так, 15 травня 2019 року студенти кафедри хімії і технології неорганічних речовин разом з іншими студентами ІІІ і IV курсів Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» побували у місті Калуші Івано-Франківської області, де ознайомились із сучасними виробництвами ТОВ «Карпатнафтохім», а саме виробництвом поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди та виробництвом етилену і поліетилену, що запущені в дію у 2005–2010 рр.
Зрозуміло, що перебування на території такого великого і сучасного підприємства вимагає дотримання певних правил, тому перед допуском на підприємство студентам провели інструктаж з техніки безпеки та оснастили каскою і протигазом. Після закінчення екскурсії студентам детально розповіли про програму працевлаштування молодих спеціалістів у виробничі підрозділи, що діє на підприємстві.
На завершення поїздки студенти мали змогу відвідати Народний музей історії і трудової слави ТОВ «Карпатнафтохім», де їм розповіли про історію зародження промислового виробництва у Калуші.
Приємно відзначити, що керівництво підприємства повністю взяло на себе організацію такої екскурсії, транспортування за маршрутом Львів-Калуш-Львів і харчування (обід).