У рамках навчального процесу з дисциплін професійної підготовки кафедра хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка» організувала виїзне заняття для студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти освітньої програми «Технології ортопедичних та реабілітаційних виробів медичного призначення» за спеціальністю 163 «Біомедична інженерія».
Місцем проведення став сучасний Центр протезування Superhumans – перший в Україні медичний центр, який надає комплексні послуги з протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії для постраждалих від війни – як дорослих, так і дітей.
Заняття з дисципліни «Технології протезування та ортезування кінцівок» проводили випускниця кафедри, протезистка верхніх кінцівок Superhumans Вікторія Фарина, протезист нижніх кінцівок Микита Спека і викладачка кафедри ХТПП Наталія Семенюк.
Під час заняття студенти ознайомились із:
- етапами виготовлення та підбору протезів кінцівок;
- індивідуальним підбором комплектуючих до протезів;
- процесами тривимірного моделювання й друку;
- інноваційними рішеннями у сфері реабілітації;
- особливостями міждисциплінарної командної роботи медиків, інженерів і техніків.
Особливу увагу було приділено функціональному призначенню та особливостям протезування, технологічним аспектам, пов’язаним з виготовленням сучасних протезів кінцівок, вибору матеріалів для протезів тощо.
Подібні освітні ініціативи є важливою складовою практико-орієнтованого навчання, адже дають студентам можливість не лише побачити реальне застосування теоретичних знань, а й сприяють формуванню практичних навичок та розумінню реального застосування здобутих знань у сфері біомедичної інженерії.








