Студенти кафедри геодезії Львівської політехніки взяли участь у вебінарі компанії Credo-Dialogue

Інститут геодезії Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

24 листопада 2021 року відбувся вебінар компанії Credo-Dialogue «Обробка геодезичних вишукувань у програмних комплексах Credo». Захід проводив провідний спеціаліст компанії Credo-Dialogue Леонід Тенюго.

Окрім спеціалістів геодезичних спеціальностей, які вже давно користуються програмними продуктами Credo-Dialogue, була можливість долучитися й користувачам, які тільки починають ознайомлення із продуктами компанії.

На кафедрі геодезії Національного університету «Львівська політехніка» виникла ідея організовувати участь студентів другого курсу у вебінарі. Отож за сприяння офіційного представника компанії Credo-Dialogue в Україні Надії Павленко студентам було надано доступ до заходу.

На вебінарі розглядали нововведення продуктів компанії Credo ДАТ, Credo ГНСС, Credo 3D Скан, Credo Фотограмметрия, і студенти мали можливість ознайомилися з ними. Окрім того, другокурсники Інституту геодезії вже другий рік поспіль мають можливість навчатися і працювати безкоштовно в цілій низці програм компанії Credo-Dialogue.

У майбутньому заплановано організувати подібний вебінар виключно для студентів кафедри геодезії Інституту геодезії Львівської політехніки, де учасники матимуть можливість задати запитання щодо опрацювання геодезичних даних у програмних продуктах Credo-Dialogue.