Студенти Інституту хімії та хімічних технологій пройшли практику в цеху ТОВ «Карпатнафтохім»

ТОВ «Карпатнафтохім»
Фото із практики

ТОВ «Карпатнафтохім» і в нинішніх умовах воєнного стану продовжує тісно співпрацювати із закладами вищої освіти України, які зацікавлені в тому, щоб на найбільшому нафтохімічному підприємстві Прикарпаття проходили практику їхні студенти. І керівництво підприємства всіляко сприяє вишам у підготовці висококваліфікованих спеціалістів для промисловості України і своїх виробничих та інших структурних підрозділів.

На підприємство для проходження виробничої практики прибули семеро студентів третього курсу Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка». Майбутні спеціалісти вищої технологічної освіти були скеровані у підрозділ, де пройшли виробничу практику, – в цех із виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної під керівництвом заступників начальника цеху ПХВСС Олега Курташа та Володимира Грицака.

Фото із практики Фото із практики