Студенти ІКНІ під час зимових канікул проходять Agile-практику від Sigma Software University

ІКНІ Львівської політехніки
сезон Agile-практики від Sigma Software University

У Львові стартував новий сезон Agile-практики від Sigma Software University для студентів кафедр систем штучного інтелекту та програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Упродовж п’яти тижнів чотири команди працюватимуть над власними проєктами за принципами Agile. Під керівництвом менторів ІТ-компанії Sigma Software близько 25 студентів опановуватимуть премудрості ефективної взаємодії та побудови процесів у проєкті.

Які ідеї презентують команди та яких результатів досягнуть – стане відомо вже за місяць. Наразі в учасників практики канікули, тож їхнє бажання інвестувати власний час в отримання нових навичок можна сміливо назвати впевненим кроком до професійного майбутнього.

сезон Agile-практики від Sigma Software University сезон Agile-практики від Sigma Software University