Студенти ІКНІ Львівської політехніки гідно виступили на міжнародних змаганнях DATA MINING CUP 2018

ІКНІ Львівської політехніки
виступ на DATA MINING CUP 2018

Студенти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» гідно виступили на міжнародних змаганнях з інтелектуального аналізу даних DATA MINING CUP 2018, здобувши 16-те місце зі 192 зареєстрованих і 69 включених у турнірну таблицю команд.

Над завданнями у складі команди Uni_LPNU_Lviv_2 працювали:

• Чан Чі Кионг, КН-410;
  • Павло Гаркавенко, ВП-41;
  • Роман Мойсеєв, КН-41.

Керівники – завідувач кафедри інформаційних технологій видавничої справи Роман Ткаченко і докторант кафедри автоматизованих систем управління Юрій Цимбал.

Ще одна команда Львівської політехніки Uni_LPNU_Lviv_1 посіла 50-те місце, а TU_KPI_2 з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 26-те.

Приєднані файли