Студенти ІГСН Львівської політехніки одержали дипломи та подяки від ректора Університету

Кафедра СКІД Львівської політехніки
призери VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

Студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки не лише успішні в навчанні – вони активні в суспільному житті. І події, що відбуваються в державі, не оминають їх.

В Актовій залі Львівської політехніки на засіданні Вченої ради Університету ректор Юрій Бобало урочисто вручив дипломи та подяки студентам Михайлові Мартину, Анастасії Васько, Тамарі Малашинській, Костянтинові Кусонському та Владиславу Гафінову – призерам VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Представники кафедри СКІД здобули почесне третє місце за соціально-культурологічний проект «Війна стосується кожного», де представлено виставки картин бійця батальйону «Донбас-Україна» Павла Кулика (позивний «Барклай»).